محور تبریز پروژه دانشگاه استخوان دانشگاه

محور: تبریز پروژه دانشگاه استخوان دانشگاه بیمارستان بخش پیوند مغزو استخوان

گت بلاگز گیلان ‍ معامله عتيقه، انگيزه جنايت خونين

به گزارش گروه استان های گروه تحریریه سایت از رشت؛ سرهنگ محمدرضا جعفری خيرخواه گفت: در پي اعلام مفقودی يک زن ٤٦ ساله در لاهيجان، بررسي عنو

‍ معامله عتيقه، انگيزه جنايت خونين

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از رشت؛ سرهنگ محمدرضا جعفری خيرخواه گفت: در پي اعلام مفقودی يک زن ٤٦ ساله در لاهيجان، بررسي عنوان در دستور كار پليس قرار گرفت.

وی با بيان اينكه در تحقيقات گسترده پليس در خصوص زن مفقودشده، سرنخ هايي از ٢ متهم كشف شد، اظهار داشت: يكي از متهمان در بررسی فعی پليس به قتل زن ٤٦ ساله اعتراف كرد.

معاون اجتماعی پليس گيلان با اشاره به اينكه قاتل ٢٦ ساله انگيزه اش از ارتكاب جنايت را اختلاف حساب بر سر معامله عتيقه با برادر مقتوله عنوان كرده، اضافه كرد: قاتل به همراه يك همدست با برادر مقتول قرار صوري فروش عتيقه گذاشته و بعد از مصرف مواد مخدر در حالي كه برادر مقتوله مشغول مصرف مواد بوده، خواهر او را با روسري خفه كرده و جسد او را در حاشيه جنگل رها كرده هست.

‍ معامله عتيقه، انگيزه جنايت خونين

سرهنگ جعفري خيرخواه با تاكيد بر اينكه جسد مقتوله با راهنمايي قاتل كشف شد، خاطرنشان كرد: بعد از دستگيري و معرفي متهم به مراجع قضايي، تلاش براي دستگيري همدست وي نيز ادامه دارد.

وی با اشاره به اينكه عدم رعايت شئونات اخلاقي، شرب خمر و مصرف مواد مخدر زمينه ساز جرايمي مثل دزدی و قتل است بيان داشت: إيجاد روابط ناسالم و نامتعارف ضربات جبران ناپذيري به زندگي أفراد وارد مي كند.

معاون اجتماعی پليس گيلان: با برجسته توصيف كردن ضرورت مشاوره و فرهنگسازي براي كنترل جرايم خشن، تصريح كرد: مركز مشاوره پليس به صورت رايگان آماده خدمت رساني به شهروندان است تا به كمك آگاهي بخشي به مردم، ميزان جرايم را به حداقل برساند.

انتهای یپام/اص

عبارات مهم : مشاوره

واژه های کلیدی: مشاوره | عتیقه | رودسر | اصغرنژ | اصغرنژاد |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog