محور تبریز پروژه دانشگاه استخوان دانشگاه

محور: تبریز پروژه دانشگاه استخوان دانشگاه بیمارستان بخش پیوند مغزو استخوان

گت بلاگز وب‌گردی چرا هنوز لپ‌تاپ‌های ضد آب نداریم؟

یک روز گرم بهاری در حال کار کردن با لپ‌تاپ خود هستید و در کنار دست خود نوشیدنی را قرار داده‌اید؛ به یکباره حواستان پرت می‌شود ‌و آب را روی لپ‌تاپ خود می‌ریز

چرا هنوز لپ‌تاپ‌های ضد آب نداریم؟

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، شاید جهت بسیاری از ما این اتفاق افتاده باشد. اتفاق بسیار دردناکی است و در یک لحظه به فکر چگونه نجات دادن کامپیوتر خود جهت داشتن اطلاعات و داده های خود هستید و به نوعی آدم سردرگمی می شوید.
این اتفاق جهت یکی از دوستان من رخ داد و تنها آب لیوانش روی لپ تاپش ریخت؛ وی سریع دستگاهش را خاموش کرد و هر دستمال کاغذی را پیدا کرد روی صفحه کلید و مکان های خیس شده است گذاشت و به سرعت کامپیوتر خود را به نمایندگی اش رساند. خوشبختانه بعد از چند روز بک آپ داده های کامپیوترش و خود نوت بوک سالم به وی تحویل داده شد ولی تعمیرکار نوت بوک گفته بود که اول شانس آورده که تنها آب خالی بوده و چای شیرین و نوشیدنی همراه با شکر و شیرینی نبوده! دوم این که به وی گفته بود هر لحظه لیوان نوشیدنی هایش را همواره چندین متر دورتر از لپ تاپش نگه دارد تا در آینده به مشکلی بر نخورد.

عبارات مهم : تصویر

این اتفاق باعث شد که من کمی تامل کنم و آیا تا به امروز نوت بوک های ضدآب نداریم؟! در عصر پیشرفته امروز گجت های متفاوت مانند گوشی های هوشمند، ساعت های هوشمند، دوربین های عکاسی و … ضدآب داریم ولی هنوز نوت بوک های ضدآب در بازار دیده نمی شود.
البته باید اعلام کنیم کمپانی پاناسونیک نوت بوک 4.5 کیلوگرمی ضد آب جهت محیط های جنگلی و آزمایشات صحرایی را ساخته است ولی به نظر من زیاد افرادی که در صحرا و محیط های طبیعی کار می کنند، زیاد به دنبال وسایلی سبک وزن هستند تا اینکه با خود تنها گجتی حدود 5 کیلوگرمی را حمل کنند. تصویر اوج تصویر این نوت بوک ضد آب را نشان می دهد.
شاید در آینده نزدیک دغدغه کمپانی های بزرگ مانند اپل، سونی و … تولید رایانه های شخصی ضد آب باشد و به احتمال زیاد در آینده دیگر دغدغه ریختن چند قطره چای یا آب روی کامپیوتر خود را نخواهیم داشت و به آسانی می توانیم در هر جایی با نوت بوک های خود کار کنیم. نظر شما راجع به نوت بوک های ضد آب چیست؟
منبع: وب سایت دیجی رو
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تصویر | هوشمند | کمپانی | نوشیدنی | کامپیوتر | سرعت کامپیوتر | گوشی های هوشمند | لپ ناپ

چرا هنوز لپ‌تاپ‌های ضد آب نداریم؟

چرا هنوز لپ‌تاپ‌های ضد آب نداریم؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog