محور تبریز پروژه دانشگاه استخوان دانشگاه

محور: تبریز پروژه دانشگاه استخوان دانشگاه بیمارستان بخش پیوند مغزو استخوان

گت بلاگز ایلام رونمایی از 2 مجموعه کتاب خوشنویسی بازیگران و صورت های معروف استان

رونمایی از دو مجموعه کتاب خوشنویسی بازیگران و صورت های معروف استان ایلام با حضور محمدرضا مروارید استاندار ایلام، جمعی از مسئولان محلی و بازیگران و صورت های

رونمایی از 2 مجموعه کتاب خوشنویسی بازیگران و صورت های معروف استان

به گزارشگروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان،استاندار ایلام گفت: این روز تاریخی زمینه ساز حماسه و مناسبت بزرگ انتخابات ۲۹ اردیبهشت امسال بود که به وسیله ملت فهیم کشور عزیزمان ایران خلق شد.

محمدرضا مروارید بیان کرد: آنچه در انتخابات ۲۹ اردیبهشت امسال مهم بود رای میلیونی مردم به دولت تدبیر و امید بود که این آرا، حمایت قاطع مردم را از این دولت نشان داد.
وی با بیان اینکه رویکرد دولت تدبیر و امید بر این است که بازیگران و صورت های معروف در فضایی آزادانه فعالیت داشته باشند، اظهار کرد: هر هنرمند در هر حوزه ای با هر سلیقه ای که دارد می تواند به خلق آثارش بپردازد و استعدادش را شکوفا کند البته ما مسئولان حامی بازیگران و صورت های معروف خواهیم بود.
استاندار ایلام همچنین به سوم خرداد سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر نیز اشاره کرد و افزود: این حماسه جاودان به وسیله رزمندگان ارتشی، بسیجی و سپاهیانی خلق شد که بدون چشمداشت بخاطر میهن، نظام و امام این حماسه پر افتخار را رقم زدند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود جایگاه هنر خوشنویسی در این استان را خاص ارزیابی کرد و ادامه داد: ایلام در حوزه خوشنویسی دارای بازیگران و صورت های معروف چیره دستی است که در سطح کشوری بنام و صاحب آثار فاخری هستند.
از دو مجموعه کتاب خط و خیال اثر مجتبی ایزدی و بنفشه های بهاران اثر مهدی منصوری از اساتید و بازیگران و صورت های معروف برجسته حوزه خوشنویسی استان ایلام رونمایی شد.

نمایشگاه سیاه مشق نویسان معاصر کشور عزیزمان ایران و آثار خوشنویسی مجتبی ایزدی و مهدی منصوری با عنوان خط بهاران گشایش و مورد دیدار شرکت کنندگان قرار گرفت.

عبارات مهم : ایران

انتهای خبر/ د

واژه های کلیدی: ایران | ایلام | حماسه | مجموعه | بازیگران | مجموعه کتاب | هنرمندان استان | خوشنویسی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog